Członkowie

ACN

Głównym profilem działalności firmy 1.Acn Cezary Nowogrodzki 2.Biuro Turystyczne „przy Trakcie” jest Biura podróży i agencje turystyczne. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Biała Podlaska w województwie lubelskim. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą mailową: galeria.krzywa@wp.pl

BAKKALVITA Dariusz Hordejuk

Bank Gospodarki Żywnościowej O /Biała Podlaska

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej ul. Kolejowa 5 21-500 Biała Podlaska, którego akta rejestrowe są przechowywane w Sądzie Rejonowym Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wpisanym do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000135125, NIP 5370001230, REGON 000500352

BIALCON – Barbara Chwesiuk

Marka Bialcon to stroje stroje wizytowe, biurowe jak również odzież casual. Dzięki różnorodności oferowanych modeli każda kobieta znajdzie sposób na stworzenie swojego indywidualnego stylu.

BIASOV Sp. z o.o.

Firma BIASOV MEBLE należy do grupy BIASOV powstałej w 1991 roku. Od początku swojego istnienia działamy w branży meblowej. Jesteśmy jednym z czołowych producentów wysokiej jakości mebli w Polsce. Staramy się realizować projekty z wyjątkową dbałością o funkcjonalność, elegancki design oraz wykonanie z materiałów naturalnych. Atrakcyjność naszych produktów podkreślają liczne atesty, certyfikaty, dyplomy i wyróżnienia przyznawane w kraju.

Biuro Obsługi Nieruchomości Wojciech Zalewski

Aktualnie administrujemy wspólnoty mieszkaniowe na terenie Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Małaszewicz, Kazimierza Dolnego i Konstantynowa. Naszymi kontrahentami są Wspólnoty o jednolitej jak i zróżnicowanej funkcji wchodzących w ich skład lokali, co pozwoliło nam nabrać doświadczenia w zindywidualizowanym podejściu do ich potrzeb.

Bricoman Polska Sp. z o.o.

BUDMAR Przedsiębiorstwo Budowlane
Sp. J. B. Piotrowski, M. Piotrowski

Usługi budowlane Biała Podlaska Oferujemy usługi: • roboty ziemne i fundamentowe • stany surowe i inwestycje pod klucz • roboty wykończeniowe w wysokim standardzie • docieplenia budynków metodą lekką mokrą

BUDOMEX Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.

BUDOMEX” jest Spółką z sektora przedsiębiorstw średnich, a jednocześnie największą jednostką funkcjonującą na lokalnym rynku branży budowlanej. W okresie od powstania do chwili obecnej, Spółka znacznie powiększyła swój potencjał produkcyjny. Nastąpiło również rozszerzenie zakresu działalności przedsiębiorstwa. Od ponad 20 lat zajmujemy się budową i sprzedażą mieszkań w systemie deweloperskim. Realizujemy w generalnym wykonawstwie obiekty przemysłowe, administracyjne, mieszkaniowe, szkoły, baseny oraz hale sportowe.

Centrum Wydawniczo-Medialne PODLASIAK Sp. z o.o.

DeSo Sp. z o.o.

Dombud PPHU Sp. z o.o.

Dombud jest spółką z sektora średnich przedsiębiorstw, jednym z większych pracodawców na terenie miasta Biała Podlaska. Główne obszary działalności firmy to:
– budownictwo ogólne
– produkcja konstrukcji stalowych
– handel detaliczny paliwami płynnymi
– gastronomia

Drogi Mosty Bogdan Szewczak

ECODAY Sp. z o.o.

EKO-FRUT P.H.U. Ewa Wasilewska

ELBUD Przedsiębiorstwo Remonotowo-Budowlane Eliasz Pietraszuk

OFERUJEMY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Z ZAKRESU : – Budowy dróg, chodników, parkingów- układania kostki brukowej i granitowej. – Sprzedaży kostki brukowej i galanterii betonowej. – Sprzedaży i dowozu piasku, żwiru, ziemi itp. – Wykonywania wykopów i niwelacji terenu. – Wynajmu maszyn budowlanych (koparki, koparko-ładowarki, samochody ciężarowe- wywrotki o ładowności do 16t, walec drogowy, zagęszczarki gruntu, pługi do odśnieżania, piaskarko-solarki, piły spalinowe do cięcia betonu itp.) – Budowy domów, budynków przemysłowych obiektów użyteczności publicznej, a także obiektów sakralnych – Rozbudowy, przebudowy, kompleksowych remontów istniejących budynków. – Sprzedaży materiałów budowlanych.

ELEKTRA PHU Sp. z o.o.

Historia firmy sięga końca lat 90-tych kiedy rodzinna spółka zakupiła budynki i maszyny starej mieszalni mieszczącej się na Vinecie w Białej Podlaskiej. Po przekształceniu w spółkę „Wola Pasze”, która do dnia dzisiejszego pozostaje w rękach pierwszych właścicieli, przeprowadzono gruntowną modernizację, polegającą na zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych umożliwiających produkcję wysokowydajnych pasz dla różnych gatunków zwierząt. Od wielu lat współpracujemy z czołowymi doradcami żywieniowymi w Polsce i zagranicą, korzystając z najnowszych rozwiązań przy produkcji pasz. Poprzez powiązanie kapitałowe z dwoma dużymi fermami trzody chlewnej i drobiu mamy możliwość testowania wszystkich naszych receptur i ciągłego ich ulepszania.

ELTEL PWREiT Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Robót Elektrycznych i Telekomunikacyjnych „ELTEL” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ulicy Sidorskiej 102a prowadzi swoją działalność od dnia 25 października 1991r.

Europejski Serwis Finansowy Marek Łysakowski

FHU Zabłocki Janusz

Grupa Wydawnicza SŁOWO Sp. z o.o.

HADES Zakład Pogrzebowy Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą pogrzebową, która pomoże Państwu przetrwać okres przepełniony żalem po stracie bliskiej osoby i zorganizować pogrzeb, który będzie należytym jej pożegnaniem. Zapewnimy wsparcie podczas planowania całej ceremonii, tak aby czas ją poprzedzający był jak najmniej bolesny.

HELJOS Sp. z o.o.

HERMES PHZiW Zbigniew Motyka

IBF BUDOWNICTWO SP. Z O.O.

IGPOL Iga Olszanowska

Instalatorstwo Elektryczne Piotr Olszanowski

INVESTCOM Sp. z o.o.

Spółka zajmuje się głównie prowadzeniem pełnej obsługi procesu inwestycyjnego, sprawowaniem funkcji Inwestora Zastępczego lub funkcji Inżyniera Projektu przy realizacji inwestycji współfinansowanych przez Unię Europejską. Zespół projektantów i inspektorów nadzoru budowlanego składa się z osób posiadających duże doświadczenie zawodowe oraz pełne uprawnienia budowlane w poszczególnych branżach.

JAWEX PH Janusz Waszczuk

Firma P.H. JAWEX została założona w 1994 r. Od samego początku była zorientowana na współpracę z rynkiem byłego ZSRR, gdzie dostarczaliśmy głównie materiały budowlane na budowy osiedli wojskowych na terenie Rosji i Białorusi. Następnie podjęliśmy współpracę z szeregiem firm handlowych na terenie Białorusi, Ukrainy i Rosji w branży materiałów budowlanych. Od 2001 r. jesteśmy przedstawicielem na polski rynek przedsiębiorstwa AGRISOVGAZ – producenta nowoczesnych szklarni przemysłowych. Od 2008 r. działamy jako przedstawiciel firmy DUEZETA (Włochy). Współpracujemy z wieloma polskimi przedsiębiorstwami, m.in. HMP, PREMA-Kielce, FD Gliwice, Chemet Tarnowskie Góry. W 2011 r. poszerzyliśmy naszą działalność o usługi Studia Grafiki Komputerowej.

KOALA Farby, Lakiery Sp. z o.o.

KOALA Farby Lakiery Sp. z o. o. ul. Brzeska 87 21- 500 Biała Podlaska

KONCEPT Sp. z o.o.

KOTPOL P.U.H.P. Tadeusz Kot

Jesteśmy firmą handlowo-usługową i zajmujemy się sprzedażą części oraz montażem i naprawą urządzeń grzewczych firm Webasto i Eberspaecher do samochodów ciężarowych. Działamy na rynku od 1985 roku.

KWESTOR Biuro Rachunkowo-Finansowe
Krystyna Mazur

Prowadzone przez nas Biuro rachunkowo-finansowe „Kwestor” mieści się w Białej Podlaskiej, przy ulicy Moniuszki 26/6-7, w województwie lubelskim. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów nr 28133/02. Oferujemy kompleksową obsługę księgową. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku, przez ten czas zebraliśmy grono zadowolonych z naszych usług klientów, wśród których zyskaliśmy miano rzetelnego i profesjonalnego biura rachunkowego.

LIBRA Kancelaria Usług
Finansowo-Księgowych W. Czarnecki

Prowadzone przez nas Biuro rachunkowo-finansowe „Kwestor” mieści się w Białej Podlaskiej, przy ulicy Moniuszki 26/6-7, w województwie lubelskim. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów nr 28133/02. Oferujemy kompleksową obsługę księgową. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku, przez ten czas zebraliśmy grono zadowolonych z naszych usług klientów, wśród których zyskaliśmy miano rzetelnego i profesjonalnego biura rachunkowego.

MEBART Grzegorz Janicki

MEBART zapewnia profesjonalne doradztwo, projekt, pomiar, wykonawstwo, montaż rolet, żaluzji, moskitier, bram garażowych, markiz, napędów oraz systemów sklepowych.

MEDIA-ROM Roman Laszuk

Medyk s.c. Janusz Matusiak, Marek Sobolewski

MERKURY P.H.U.P. Goławski Andrzej

Główną działalnością firmy jest handel. Posiadamy trzy składy budowlane w Białej Podlaskiej ul. Sidorska i Grzybowa oraz w Sworach przy ul. Kościelnej. Prowadzimy kompleksową sprzedaż materiałów budowlanych od fundamentu po dach. Budujemy i sprzedajemy jako developer mieszkania w Radzyniu Podlaskim. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju. W 2006 roku firma została nominowana do grona najlepszych firm województwa lubelskiego ocenianych przez Dun and Bradstreet Poland, we współpracy z Gazetą Bankową, a także w tym samym roku nominowana była w rankingu najbardziej dynamicznych firm Gazele Biznesu.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej Spółka z o.o.

MIKA PPH Kazimierz Mikołajczak

Siedziba firmy Mika zlokalizowana jest w Janowie Podlaskim, w województwie lubelskim. Specjalizujemy się w produkcji mrożonek. Działalność w branży spożywczej rozpoczęliśmy w 1993 roku. Właścicielem firmy jest Kazimierz Mikołajczak.

MIXBUD Zenon Michalczuk Sp.k.

MIXBUD Zenon Michalczuk Sp. k ul. Terebelska 104, 21-500 Biala Podlaska 83 343 29 60 www.mixbud.com.pl Hurtownia/Sklep Materiałów Budowlanych

MM PROJEKT Malgorzata Mienko

MODUS OPERANDI Sp. z o.o.

NAMOR Jaworski Spółka Jawna

NAMOR JAWORSKI SPÓŁKA JAWNA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Powstała w 2014 roku. Forma prawna firmy NAMOR JAWORSKI SPÓŁKA JAWNA to Spółka jawna. Firma posiada numer NIP 5372627502, numer REGON 061681478 i KRS 0000508326, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Sidorska 2 k 21-500 Biała Podlaska,

Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Orange Computers s.c. Modrzewski, Romaniuk

ORION PPUH Krzysztof Sacewicz

Firma istnieje od 1990r. W ramach firmy prowadzona jest działalność handlowa materiałami i urządzeniami wyposażenia wnętrz i łazienek, płytki ceramiczne i kleje, usługi remontowo- budowlane oraz działalność deweloperska (budowa domów jednorodzinnych na sprzedaż). Dodatkowo posiada salę weselną na wynajem i świadczy usługi transportowe.

PDP LOGISTICS Sp. J. M.Piwoni, M. Potapczuk

Pensjonat Uroczysko Zaborek

Zaborek to miejsce z duszą Usytuowany na ponad 70 ha kompleks zabytkowych obiektów w starej drewnianej architekturze – odnowionych i przystosowanych do celów hotelowo-szkoleniowych z miejscami noclegowymi dla ponad 110 osób.

PetroDom-EKO Domański Spółka jawna

Autoryzowany Dystrybutor oleju opałowego PKN ORLEN S.A. Zakres terytorialny działalności Spółki – cała Polska Sukcesy na rynku zamówień publicznych Wyróżnienie w VIII edycji Konkursu Najlepsze Przedsiębiorstwo Prywatne 2003 w kategorii Najlepsze Przedsiębiorstwo średnie

PHU Marek Wilbik

POLFER Podzespoły Indukcyjne S.A.

Posiadamy certyfikat ISO 9001 od 1997r., certyfikat SOLIDNA FIRMA 2002 i 2003. 75% sprzedaży na eksport, głównie do krajów Unii Europejskiej.

POL-KRES AGRA Sp. z o.o.

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Przetwórstwo warzyw i owoców. Pol Kres Agra Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w miejscowości Biała Podlaska w województwie lubelskim. Pracownicy Pol Kres Agra Sp. z o.o. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (83) 342 48 45 Firma świadczy działalność pod adresem 21-500 Biała Podlaska ul. Północna 5,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Pol Kres Agra Sp. z o.o.

POL-KRES EdWOOD Daniel Tomaszuk

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 1999 roku specjalizuje się w przetwórstwie drewna dębowego.

Polskie Konsorcjum Gospodarcze S.A.

Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo prowadzi działalność na terenie miasta Biała Podlaska w zakresie produkcji, przesyłu, przetwarzania energii cieplnej dla potrzeb komunalnych – ciepło grzewcze i produkcja ciepłej wody użytkowej. Realizujemy dla potrzeb własnych oraz w formie usług w zakresie: – obsługi inwestorskiej w zakresie przedsięwzięć ciepłowniczych, – doradztwa technologicznego, – prowadzenia robót inwestycyjnych i remontowych, – wykonawstwa nowych instalacji i sieci, – remontu urządzeń ciepłowniczych i usług warsztatowych, – usług transportowych i pracy sprzętu, – analiz laboratoryjnych węgla w zakresie oznaczenia wartości opałowej, zawartości popiołu oraz siarki całkowitej w stanie roboczym i analitycznym, – wynajmu lokali użytkowych oraz dzierżawa nieruchomości, – sprzedaży żużla paleniskowego. Poprzez stałą modernizację systemu ciepłowniczego zmierzamy do obniżenia kosztów własnych oraz zmniejszenia emisji substancji szkodliwych dla środowiska.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka Akcyjna

Jesteśmy przedsiębiorstwem o długoletniej tradycji i wieloletnim doświadczeniu, wywodzącym się z Rejonu Eksploatacji Dróg Publicznych powstałego 1952 roku. Jako spółka Akcyjna funkcjonuje od 2000 roku w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego w drodze prywatyzacji bezpośredniej. Firma posiada duże doświadczenie w budowie dróg, ulic, placów, obiektów mostowych, produkcji mas bitumicznych, kruszyw budowlanych. Stale rosnące wymagania dotyczące jakości oraz wymagania w zakresie ochrony środowiska zmuszają przedsiębiorstwo do stosowania nowoczesnego sprzętu i technologii.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KOMUNALNIK” Spółka z o.o.

Roboty Ziemne Paweł Paluch

SAS Jaworscy Sp. Jawna

Centrum Handlowe SAS Ul. Sidorska 2K 21-500 Biała Podlaska

STADNINA KONI Janów Podlaski Spółka z o.o.

Stadnina Janów Podlaski – od 1817 roku, najstarsza państwowa stadnina koni w Polsce

SZEPTYCKI Sp. z o.o.

SZEPTYCKI SP. Z O.O. SALON ul. Piłsudskiego 35 21-500 Biała Podlaska Tel.: +48 (83) 342 22 22 E-mail: nissan@szeptycki.pl

TKS-TRANS PTS Spółka z o.o.

Firma TKS-TRANS powstała w roku 1994. Od początku swojej działalności oferuje usługi w transporcie krajowym i międzynarodowym, przewożąc towary z Europy Zachodniej do państw Europy Wschodniej oraz Azji Środkowej

TRANSCONSULT POLAND Sp. z o.o.

Firma Transconsult Poland Sp. z o.o. jest agencja celną i zajmuje się obsługą celną towarów. Na rynku funkcjonujemy od grudnia 2003 roku. Siedziba firmy znajduje się przy głównej tranzytowej trasie, która prowadzi do granicy polsko-białoruskiej. Biuro jest czynne 24 h na dobę. Zlokalizowane jest w odległości 3 km od Terminala Samochodowego w Koroszczynie. Do dyspozycji kierowców posiadamy duży parking.

TRASA PHUB Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa „TRASA” Sp. z o. o. powstało w roku 1989. Właścicielem firmy jest Leszek Horeglad i syn Piotr. Zarząd Spółki reprezentuje Prezes Leszek Horeglad. Od początku istnienia firma zajmowała się budową i modernizacją dróg i obiektów mostowych i kolejowych, robotami kanalizacyjnymi i inżynieryjnymi oraz sporządzaniem technicznej dokumentacji projektowej – kosztorysowej w/w robót. Do obszarów naszej działalności należy także sprzedaż soli drogowej oraz materiałów kamiennych.

Tre-DROM Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego w Białej Podlaskiej Aleja Solidarności 16D, 21-500 Biała Podlaska tel.fax. 83 343-27-63, 83 343-38-61 e-mail: tredrom@tredrom.pl

Zakład Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. w Białej Podlaskiej

ZAMEL Zakład Usługowo-Wytwórczy
Waldemar i Małgorzata Zawistowscy Sp. jawna

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce zajmującą się montażem, serwisem i dystrybucją instalacji samochodowych LPG. Już w 1992 roku uzyskaliśmy pozwolenie Ministerstwa Transportu na instalowanie w samochodach urządzeń do zasilania gazem. Posiadamy Świadectwo Homologacji Sposobu Montażu Instalacji przystosowującej pojazd do zasilania gazowego.