Członkowie:

ACN

Głównym profilem działalności firmy 1.Acn Cezary Nowogrodzki 2.Biuro Turystyczne „przy Trakcie” jest Biura podróży i agencje turystyczne. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Biała Podlaska w województwie lubelskim. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą mailową: galeria.krzywa@wp.pl

BAKKALVITA Dariusz Hordejuk

Bakkalvita jest firmą rodzinną i działa w branży spożywczej jako importer suszonych owoców i ziaren.

Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A. Oddział Wiodący w Białej Podlaskiej

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej ul. Kolejowa 5 21-500 Biała Podlaska, którego akta rejestrowe są przechowywane w Sądzie Rejonowym Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wpisanym do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000135125, NIP 5370001230, REGON 000500352

BIALCON – Barbara Chwesiuk

Marka Bialcon to stroje stroje wizytowe, biurowe jak również odzież casual. Dzięki różnorodności oferowanych modeli każda kobieta znajdzie sposób na stworzenie swojego indywidualnego stylu.

Bialskie Wodociągi i Kanalizacja „WOD-KAN” Sp. z o.o.

Spółka Bialskie Wodociągi i Kanalizacja „WOD-KAN” Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej działalność swą rozpoczęła 23 grudnia 1993 roku przejmując wszelkie prawa i obowiązki funkcjonującego od 1958 roku, pod różnymi formami organizacyjnymi przedsiębiorstwa wodociągów i kanalizacji.
BWiK jest czołowym przedsiębiorstwem wodociągowo – kanalizacyjnym w regionie, zarówno pod względem dynamiki rozwoju, efektywności działania, jak i jakości świadczonych usług. Tę pozycję zawdzięcza skutecznemu pozyskiwaniu funduszy europejskich, optymalnemu wykorzystaniu zasobów oraz wykształconym i doświadczonym pracownikom. Spółce przyświeca misja niezawodnego dostarczania mieszkańcom miasta Biała Podlaska zdrowej, czystej wody oraz odprowadzanie i oczyszczanie ścieków – wszystko to z troską o poszanowanie środowiska naturalnego oraz wysoki standard usług.
Przedsiębiorstwo postępuje zgodnie z ideą Eko City – miasta przyjaznego ekologicznie. Chodzi o zapewnienie mieszkańcom komfortu życia przez tworzenie miasta funkcjonującego w harmonii ze swoim naturalnym otoczeniem. Priorytetem jest dążenie do maksymalnego wykorzystania energii odnawialnej, odzyskiwanej w procesach ujmowania wody, oczyszczania ścieków oraz zagospodarowania odpadów.
Spółka działa w ramach Zakładów:
– Zakład Oczyszczania Ścieków,
– Zakład Sieci Kanalizacyjnych,
– Zakład Produkcji Wody,
– Zakład Zagospodarowania Odpadów.

BIASOV Sp. z o.o.

Firma BIASOV MEBLE należy do grupy BIASOV powstałej w 1991 roku. Od początku swojego istnienia działamy w branży meblowej. Jesteśmy jednym z czołowych producentów wysokiej jakości mebli w Polsce. Staramy się realizować projekty z wyjątkową dbałością o funkcjonalność, elegancki design oraz wykonanie z materiałów naturalnych. Atrakcyjność naszych produktów podkreślają liczne atesty, certyfikaty, dyplomy i wyróżnienia przyznawane w kraju.

Biuro Obsługi Nieruchomości Wojciech Zalewski

Aktualnie administrujemy wspólnoty mieszkaniowe na terenie Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Małaszewicz, Kazimierza Dolnego i Konstantynowa. Naszymi kontrahentami są Wspólnoty o jednolitej jak i zróżnicowanej funkcji wchodzących w ich skład lokali, co pozwoliło nam nabrać doświadczenia w zindywidualizowanym podejściu do ich potrzeb.

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Bricoman to nowoczesna hurtownia budowlana, w której znajdziesz produkty niezbędne do remontu i budowy w najlepszych cenach i zrobisz wygodnie zakupy. Nasi Klienci to zarówno fachowcy, którzy budowaniem i remontowaniem zajmują się zawodowo, jak i klienci indywidualni, którzy budują, remontują lub wykańczają swój dom czy mieszkanie. Nasza oferta zawiera bogatą gamę produktów, dostępnych od ręki w atrakcyjnych, hurtowych cenach. Istnieje też możliwość sprowadzenia wybranych produktów na specjalne zamówienie Klienta. Z myślą o fachowcach i przedsiębiorcach stworzyliśmy program VIP oferujący podmiotom gospodarczym dodatkowe korzyści, m.in.: punkty za zakupy zbierane na kartę VIP i wymieniane na rabaty, indywidualną opiekę Specjalisty ds. Kluczowych Klientów, transport gratis, certyfikowane szkolenia i prezentacje nowości produktowych. Oferujemy również odroczony termin płatności i dedykowane akcje promocyjne.

BUDMAR Przedsiębiorstwo Budowlane
Sp. J. B. Piotrowski, M. Piotrowski

Usługi budowlane Biała Podlaska. Oferujemy usługi: • roboty ziemne i fundamentowe; • stany surowe i inwestycje pod klucz; • roboty wykończeniowe w wysokim standardzie; • docieplenia budynków metodą lekką mokrą.

BUDOMEX Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.

BUDOMEX jest spółką z sektora przedsiębiorstw średnich, a jednocześnie największą jednostką funkcjonującą na lokalnym rynku branży budowlanej. W okresie od powstania do chwili obecnej spółka znacznie powiększyła swój potencjał produkcyjny. Nastąpiło również rozszerzenie zakresu działalności przedsiębiorstwa. Od ponad 20 lat zajmujemy się budową i sprzedażą mieszkań w systemie deweloperskim. Realizujemy w generalnym wykonawstwie obiekty przemysłowe, administracyjne, mieszkaniowe, szkoły, baseny oraz hale sportowe.

DeSo Sp. z o.o.

Gabinet Kosmetyki Estetycznej ART SPA „Desoderm” to miejsce wyjątkowe, stworzone z miłości do piękna. Jest realizacją marzeń, oraz pasji właścicielki Doroty Sobolewskiej. Gabinet łączy w sobie możliwość zadbania o ciało i ukojenie duszy, dzięki czemu proponowane przez nas zabiegi są niezwykle skuteczne.

Dombud PPHU Sp. z o.o.

Dombud jest spółką z sektora średnich przedsiębiorstw, jednym z większych pracodawców na terenie miasta Biała Podlaska. Główne obszary działalności firmy to:
– budownictwo ogólne,
– produkcja konstrukcji stalowych,
– handel detaliczny paliwami płynnymi,
– gastronomia.

EKO-FRUT P.H.U. Ewa Wasilewska

ELBUD Przedsiębiorstwo Remonotowo-Budowlane Eliasz Pietraszuk

OFERUJEMY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Z ZAKRESU : – Budowy dróg, chodników, parkingów- układania kostki brukowej i granitowej. – Sprzedaży kostki brukowej i galanterii betonowej. – Sprzedaży i dowozu piasku, żwiru, ziemi itp. – Wykonywania wykopów i niwelacji terenu. – Wynajmu maszyn budowlanych (koparki, koparko-ładowarki, samochody ciężarowe- wywrotki o ładowności do 16t, walec drogowy, zagęszczarki gruntu, pługi do odśnieżania, piaskarko-solarki, piły spalinowe do cięcia betonu itp.) – Budowy domów, budynków przemysłowych obiektów użyteczności publicznej, a także obiektów sakralnych – Rozbudowy, przebudowy, kompleksowych remontów istniejących budynków. – Sprzedaży materiałów budowlanych.

ELEKTRA PHU Sp. z o.o.

ELTEL PWREiT Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Robót Elektrycznych i Telekomunikacyjnych „ELTEL” Sp. z o.o. z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 102A prowadzi swoją działalność w zakresie wykonawstwa kompleksowych robót energetycznych oraz budowy farm fotowoltaicznych tj. koncepcji, dokumentacji projektowej i wykonawstwa:
• elektroenergetycznych linii napowietrznych i kablowych średniego i niskiego napięcia;
• stacji transformatorowych wnętrzowych, słupowych, kontenerowych 15/0,4 kV;
• instalacji i pomiarów elektrycznych;
• instalacji automatyki przemysłowej;
• farm fotowoltaicznych;
Firma dysponuje doświadczoną kadrą inżynieryjną posiadającą odpowiednie uprawnienia do realizacji w/w zadań.

Europejski Serwis Finansowy Marek Łysakowski

EUROPEJSKI SERWIS FINANSOWY oferuje, korzystając z wielu kanałów dystrybucji, szeroki zakres ubezpieczeń UNIQA TU S.A. majątkowych oraz ubezpieczeń na życie klientom komercyjnym, instytucjonalnym i osobom prywatnym na terenie całej Polski.

Grupa Wydawnicza SŁOWO Sp. z o.o.

HADES Zakład Pogrzebowy Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą pogrzebową, która pomoże Państwu przetrwać okres przepełniony żalem po stracie bliskiej osoby i zorganizować pogrzeb, który będzie należytym jej pożegnaniem. Zapewnimy wsparcie podczas planowania całej ceremonii, tak aby czas ją poprzedzający był jak najmniej bolesny.

HELJOS Sp. z o.o.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna agd, rtv, komputery, sprzęt audio, artykuły gospodarstwa domowego (garnki, talerze, kubki), porcelana, szkło.

HERMES PHZiW Zbigniew Motyka

IBF BUDOWNICTWO SP. Z O.O.

Firma budowlana zajmująca się wykonaniem szerokiego zakresu robót budowlano-montażowych związanych z budową: sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej; sieci gazowych; sieci wodociągowych; robót ziemnych; oczyszczalni ścieków.

IGPOL Iga Olszanowska

Instalatorstwo Elektryczne Piotr Olszanowski

INVESTCOM Sp. z o.o.

Spółka zajmuje się głównie prowadzeniem pełnej obsługi procesu inwestycyjnego, sprawowaniem funkcji Inwestora Zastępczego lub funkcji Inżyniera Projektu przy realizacji inwestycji współfinansowanych przez Unię Europejską. Zespół projektantów i inspektorów nadzoru budowlanego składa się z osób posiadających duże doświadczenie zawodowe oraz pełne uprawnienia budowlane w poszczególnych branżach.

JAWEX PH Janusz Waszczuk

Firma P.H. JAWEX została założona w 1994 r. Od samego początku była zorientowana na współpracę z rynkiem byłego ZSRR, gdzie dostarczaliśmy głównie materiały budowlane na budowy osiedli wojskowych na terenie Rosji i Białorusi. Następnie podjęliśmy współpracę z szeregiem firm handlowych na terenie Białorusi, Ukrainy i Rosji w branży materiałów budowlanych. Od 2001 r. jesteśmy przedstawicielem na polski rynek przedsiębiorstwa AGRISOVGAZ – producenta nowoczesnych szklarni przemysłowych. Od 2008 r. działamy jako przedstawiciel firmy DUEZETA (Włochy). Współpracujemy z wieloma polskimi przedsiębiorstwami, m.in. HMP, PREMA-Kielce, FD Gliwice, Chemet Tarnowskie Góry. W 2011 r. poszerzyliśmy naszą działalność o usługi Studia Grafiki Komputerowej.

KOALA Farby, Lakiery Sp. z o.o.

KOALA Farby Lakiery Sp. z o. o. ul. Brzeska 87 21- 500 Biała Podlaska

KONCEPT Sp. z o.o.

Firma działa na rynku od 1992 roku, oferując usługi z zakresu klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji i rekuperacji, oraz mechaniki pojazdowej. Specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych systemów instalacyjnych.

KOTPOL P.U.H.P. Tadeusz Kot

Firma handlowo-usługowa i zajmująca się sprzedażą części oraz montażem i naprawą urządzeń grzewczych firm Webasto i Eberspaecher do samochodów ciężarowych. Działa na rynku od 1985 roku.

KWESTOR Biuro Rachunkowo-Finansowe
Krystyna Mazur

Biuro rachunkowo-finansowe „Kwestor” mieści się w Białej Podlaskiej, przy ulicy Moniuszki 26/6-7, w województwie lubelskim. Posiada certyfikat Ministerstwa Finansów nr 28133/02. Oferuje kompleksową obsługę księgową.

LIBRA Kancelaria Usług
Finansowo-Księgowych W. Czarnecki

Kancelaria Usług Finansowo-Księgowych „LIBRA” została powołana w 1995 roku, wpisana jest na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych w rejestrze KRBR pod numerem 280. W zakresie działalności firmy jest wykonywanie usług audytu oraz usług z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych.

MEBART Grzegorz Janicki

MEBART zapewnia profesjonalne doradztwo, projekt, pomiar, wykonawstwo, montaż rolet, żaluzji, moskitier, bram garażowych, markiz, napędów oraz systemów sklepowych.

MEDIA-ROM Roman Laszuk

Medyk s.c. Janusz Matusiak, Marek Sobolewski

MERKURY P.H.U.P. Goławski Andrzej

Główną działalnością firmy jest handel. Posiada trzy składy budowlane w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej i Grzybowej oraz w Sworach przy ul. Kościelnej. Prowadzi kompleksową sprzedaż materiałów budowlanych od fundamentu po dach. Buduje i sprzedaje jako developer mieszkania w Radzyniu Podlaskim. Świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej Spółka z o.o.

Przedmiotem działania Spółki jest świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego na rzecz Gminy Miejskiej Biała Podlaska w regularnej komunikacji miejskiej Miasta Biała Podlaska i przyległych gminach. Ponadto Spółka odpłatnie świadczy usługi w zakresie: wynajmu środków transportowych, działalności reklamowej, obsługi przystanków autobusowych komunikacji miejskiej i systemu informacji pasażerskiej.

MIXBUD Zenon Michalczuk Sp.k.

MIXBUD Zenon Michalczuk Sp. k ul. Terebelska 104, 21-500 Biala Podlaska 83 343 29 60 www.mixbud.com.pl Hurtownia/Sklep Materiałów Budowlanych

MM PROJEKT Malgorzata Mienko

Wydawca serwisu www.radiobiper.info

MODUS OPERANDI Sp. z o.o.

Agencja pracy tymczasowej.

NAMOR Jaworski Spółka Jawna

NAMOR JAWORSKI SPÓŁKA JAWNA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Powstała w 2014 roku. Forma prawna firmy NAMOR JAWORSKI SPÓŁKA JAWNA to Spółka jawna. Firma posiada numer NIP 5372627502, numer REGON 061681478 i KRS 0000508326, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Sidorska 2 k 21-500 Biała Podlaska,

Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

Orange Computers s.c. Modrzewski, Romaniuk

ORION PPUH Krzysztof Sacewicz

Firma istnieje od 1990r. W ramach firmy prowadzona jest działalność handlowa materiałami i urządzeniami wyposażenia wnętrz i łazienek, płytki ceramiczne i kleje, usługi remontowo- budowlane oraz działalność deweloperska (budowa domów jednorodzinnych na sprzedaż). Dodatkowo posiada salę weselną na wynajem i świadczy usługi transportowe.

PDP LOGISTICS Sp. J. M.Piwoni, M. Potapczuk

Firma, której głównym celem jest sprawne, bezpieczne i terminowane przewożenie powierzonego nam mienia. Realizuje to poprzez świadczenie profesjonalnej, kompleksowej obsługi klienta w zakresie organizacji transportu krajowego i międzynarodowego.

Pensjonat Uroczysko Zaborek

Zaborek to miejsce z duszą. Usytuowany na ponad 70 ha kompleks zabytkowych obiektów w starej drewnianej architekturze – odnowionych i przystosowanych do celów hotelowo-szkoleniowych z miejscami noclegowymi dla ponad 110 osób.

PETRODOM PALIWA Sp. z o.o. Sp.k.

Petrodom to Spółka kontynuująca działalność w branży paliw od 1991 r. Obecnie Spółka oferuje sprzedaż paliw z kilkunastu baz paliw w całej Polsce, sprzedaż hurtową z dostawą do Klienta oraz sprzedaż detaliczną poprzez 10 stacji paliw zlokalizowanych głównie na wschodzie i południu kraju. Od 2017 r. Petrodom prowadzi również hurtowe dostawy węgla kamiennego.

PHU Marek Wilbik

Firma prowadzi skup zbóż, kukurydzy i rzepaku. Ma do dyspozycji własne suszarnie, które umożliwiają skup również mokrej kukurydzy. W swojej ofercie posiada wybrane odmiany kwalifikowanych nasion. Poza nawozami oferuje również ciągniki i wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia specjalistyczne.

PODLASIAK Centrum Wydawniczo-Medialne Sp. z o.o.

POLFER Podzespoły Indukcyjne S.A.

Spółka POLFER Podzespoły Indukcyjne S.A. powstała w 1966 roku. Od początku działalności profilem produkcji jest wytwarzanie elementów indukcyjnych. Obecnie głównymi produktami wytwarzanymi przez firmę są cewki powietrzne oraz cewki stycznikowe. Oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne takie jak: lutowanie automatyczne, laserowe usuwanie emalii z przewodów nawojowych, automatyczna kontrola procesów produkcyjnych. Współpracuje ze znanymi w kraju i za granicą odbiorcami. Około 90% produkcji sprzedaje na eksport, głównie do państw Unii Europejskiej.

POL-KRES AGRA Sp. z o.o.

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Przetwórstwo warzyw i owoców. Pol Kres Agra Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w miejscowości Biała Podlaska w województwie lubelskim. Pracownicy Pol Kres Agra Sp. z o.o. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (83) 342 48 45 Firma świadczy działalność pod adresem 21-500 Biała Podlaska ul. Północna 5,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Pol Kres Agra Sp. z o.o.

POL-KRES EdWOOD Daniel Tomaszuk

Pol – Kres EDWOOD jest firmą rodzinną, która specjalizuje się w przetwórstwie drewna dębowego. Utworzona w 1999 roku jako tartak przecierający drewno dębowe, przez lata swojej działalności wyrosła na czołowego europejskiego producenta płyt klejonych z litego drewna.

Polskie Konsorcjum Gospodarcze Spółka Akcyjna

Administrator (właściciel) części komercyjnej Terminala Samochodowego w Koroszczynie. Powadzi działalność handlowo-usługową w kilku obszarach poprzez spółki zależne ze 100% udziałem PKG S.A.:
– pośrednictwo finansowe APERIA Sp. z o.o.,
– gastronomia IDELIA Sp. z o.o.
– agencja celna EMBETIM Sp. z o.o. www.embetim.pl
– biuro rachunkowe ISLA Sp. z o.o.

Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa

Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa (PBIHP) działa od 1993 r. Corocznie organizuje Polsko-Białoruskie Forum Gospodarcze „Dobrosąsiedztwo”, konferencje, seminaria, misje gospodarcze, szkolenia, staże zawodowe i wolontariat. Opracowuje ekspertyzy, zakłada przedsiębiorstwa na zlecenie, wycenia firmy, pomaga nawiązać kontakty gospodarcze, zatwierdza kalkulacje cen w eksporcie i świadczy inne usługi. Od początku swojej działalności PBIHP skupia wokół siebie firmy, które planują nawiązać lub też mają nawiązaną współpracę z przedsiębiorstwami białoruskimi.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo prowadzi działalność na terenie miasta Biała Podlaska w zakresie produkcji, przesyłu, przetwarzania energii cieplnej dla potrzeb komunalnych – ciepło grzewcze i produkcja ciepłej wody użytkowej. Realizujemy dla potrzeb własnych oraz w formie usług w zakresie: – obsługi inwestorskiej w zakresie przedsięwzięć ciepłowniczych, – doradztwa technologicznego, – prowadzenia robót inwestycyjnych i remontowych, – wykonawstwa nowych instalacji i sieci, – remontu urządzeń ciepłowniczych i usług warsztatowych, – usług transportowych i pracy sprzętu, – analiz laboratoryjnych węgla w zakresie oznaczenia wartości opałowej, zawartości popiołu oraz siarki całkowitej w stanie roboczym i analitycznym, – wynajmu lokali użytkowych oraz dzierżawa nieruchomości, – sprzedaży żużla paleniskowego.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka Akcyjna

Jesteśmy przedsiębiorstwem o długoletniej tradycji i wieloletnim doświadczeniu, wywodzącym się z Rejonu Eksploatacji Dróg Publicznych powstałego 1952 roku. Jako spółka Akcyjna funkcjonuje od 2000 roku w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego w drodze prywatyzacji bezpośredniej. Firma posiada duże doświadczenie w budowie dróg, ulic, placów, obiektów mostowych, produkcji mas bitumicznych, kruszyw budowlanych.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KOMUNALNIK” Spółka z o.o.

Główne branże działalności spółki to: oczyszczanie ulic, odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych w Białej Podlaskiej oraz na terenie 7 gmin powiatu bialskiego, kompleksowe usługi pogrzebowe, stacja paliw płynnych, dystrybucja gazu propan-butan w butlach i gazów technicznych, myjnia samochodowa „Kärcher” oraz kwiaciarnia.

Roboty Ziemne Paweł Paluch

Firma zajmuje się kompleksowym wykonawstwem takich usług jak: prace ziemne, wykopy, rozbiórki budynków mieszkalnych i przemysłowych, przygotowanie terenu pod budowę. Sprzedaje materiały: żwir, piasek, ziemia, torf, czarnoziem, gruz kruszony, tłuczeń, kamień polny.

SAS Jaworscy Sp. Jawna

Centrum Handlowe SAS ul. Sidorska 2K, 21-500 Biała Podlaska

STADNINA KONI Janów Podlaski Spółka z o.o.

Stadnina Janów Podlaski – od 1817 roku, najstarsza państwowa stadnina koni w Polsce

SZEPTYCKI Sp. z o.o.

TKS-TRANS Spółka z o.o.

Firma TKS-TRANS powstała w roku 1994. Od początku swojej działalności oferuje usługi w transporcie krajowym i międzynarodowym, przewożąc towary z Europy Zachodniej do państw Europy Wschodniej oraz Azji Środkowej.

TRANSCONSULT POLAND Sp. z o.o.

Firma Transconsult Poland Sp. z o.o. jest agencja celną i zajmuje się obsługą celną towarów. Na rynku funkcjonuje od grudnia 2003 roku. Siedziba firmy znajduje się przy głównej tranzytowej trasie, która prowadzi do granicy polsko-białoruskiej. Biuro jest czynne 24 h na dobę. Zlokalizowane jest w odległości 3 km od Terminala Samochodowego w Koroszczynie. Do dyspozycji kierowców posiada duży parking.

TRASA PHUB Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa „TRASA” Sp. z o. o. powstało w roku 1989. Właścicielem firmy jest Leszek Horeglad i syn Piotr. Od początku istnienia firma zajmowała się budową i modernizacją dróg i obiektów mostowych i kolejowych, robotami kanalizacyjnymi i inżynieryjnymi oraz sporządzaniem technicznej dokumentacji projektowej – kosztorysowej w/w robót. Do obszarów naszej działalności należy także sprzedaż soli drogowej oraz materiałów kamiennych.

Tre-DROM Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego w Białej Podlaskiej Aleja Solidarności 16D, 21-500 Biała Podlaska tel.fax. 83 343-27-63, 83 343-38-61 e-mail: tredrom@tredrom.pl

WOLA-PASZE Sp. z o.o.

Historia firmy sięga końca lat 90-tych kiedy rodzinna spółka zakupiła budynki i maszyny starej mieszalni mieszczącej się na Vinecie w Białej Podlaskiej. Po przekształceniu w spółkę „Wola Pasze”, która do dnia dzisiejszego pozostaje w rękach pierwszych właścicieli, przeprowadzono gruntowną modernizację, polegającą na zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych umożliwiających produkcję wysokowydajnych pasz dla różnych gatunków zwierząt. Od wielu lat współpracujemy z czołowymi doradcami żywieniowymi w Polsce i zagranicą, korzystając z najnowszych rozwiązań przy produkcji pasz. Poprzez powiązanie kapitałowe z dwoma dużymi fermami trzody chlewnej i drobiu mamy możliwość testowania wszystkich naszych receptur i ciągłego ich ulepszania.

Zabłocki Janusz FHU

Zakład Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. w Białej Podlaskiej

Podstawowe cele statutowe spółki: zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych wspólnoty samorządowej; gospodarowanie nieruchomościami własnymi oraz powierzonymi w zarząd; zabezpieczenie źródeł finansowania gospodarki mieszkaniowej; organizacja i zarządzanie targowiskami miejskimi; utrzymanie i konserwacja dróg miejskich; zabezpieczenie lokali socjalnych.

ZAMEL Zakład Usługowo-Wytwórczy
Waldemar i Małgorzata Zawistowscy Sp. jawna

Firma ZAMEL zajmuje się montażem, serwisem i dystrybucją instalacji samochodowych LPG i CNG. Oprócz usług związanych z autogazem, ZAMEL posiada też Stację Kontroli Pojazdów, Serwis Samochodowy i jedyną w regionie hamownię podwoziową. Ponadto, firma świadczy usługi w zakresie serwisu i legalizacji tachografów, oraz konserwacji i przeglądu sprzętu gaśniczego.