Członkowie

BIALCON – Barbara Chwesiuk

Marka Bialcon to stroje stroje wizytowe, biurowe jak również odzież casual. Dzięki różnorodności oferowanych modeli każda kobieta znajdzie sposób na stworzenie swojego indywidualnego stylu.

Dombud PPHU Sp. z o.o.

Dombud jest spółką z sektora średnich przedsiębiorstw, jednym z większych pracodawców na terenie miasta Biała Podlaska. Główne obszary działalności firmy to:
– budownictwo ogólne
– produkcja konstrukcji stalowych
– handel detaliczny paliwami płynnymi
– gastronomia

MERKURY P.H.U.P. Goławski Andrzej

Główną działalnością firmy jest handel. Posiadamy trzy składy budowlane w Białej Podlaskiej ul. Sidorska i Grzybowa oraz w Sworach przy ul. Kościelnej. Prowadzimy kompleksową sprzedaż materiałów budowlanych od fundamentu po dach. Budujemy i sprzedajemy jako developer mieszkania w Radzyniu Podlaskim. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju. W 2006 roku firma została nominowana do grona najlepszych firm województwa lubelskiego ocenianych przez Dun and Bradstreet Poland, we współpracy z Gazetą Bankową, a także w tym samym roku nominowana była w rankingu najbardziej dynamicznych firm Gazele Biznesu.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo prowadzi działalność na terenie miasta Biała Podlaska w zakresie produkcji, przesyłu, przetwarzania energii cieplnej dla potrzeb komunalnych – ciepło grzewcze i produkcja ciepłej wody użytkowej. Realizujemy dla potrzeb własnych oraz w formie usług w zakresie: – obsługi inwestorskiej w zakresie przedsięwzięć ciepłowniczych, – doradztwa technologicznego, – prowadzenia robót inwestycyjnych i remontowych, – wykonawstwa nowych instalacji i sieci, – remontu urządzeń ciepłowniczych i usług warsztatowych, – usług transportowych i pracy sprzętu, – analiz laboratoryjnych węgla w zakresie oznaczenia wartości opałowej, zawartości popiołu oraz siarki całkowitej w stanie roboczym i analitycznym, – wynajmu lokali użytkowych oraz dzierżawa nieruchomości, – sprzedaży żużla paleniskowego. Poprzez stałą modernizację systemu ciepłowniczego zmierzamy do obniżenia kosztów własnych oraz zmniejszenia emisji substancji szkodliwych dla środowiska.

PetroDom-EKO Domański Spółka jawna

Autoryzowany Dystrybutor oleju opałowego PKN ORLEN S.A. Zakres terytorialny działalności Spółki – cała Polska Sukcesy na rynku zamówień publicznych Wyróżnienie w VIII edycji Konkursu Najlepsze Przedsiębiorstwo Prywatne 2003 w kategorii Najlepsze Przedsiębiorstwo średnie

POLFER Podzespoły Indukcyjne S.A.

Posiadamy certyfikat ISO 9001 od 1997r., certyfikat SOLIDNA FIRMA 2002 i 2003. 75% sprzedaży na eksport, głównie do krajów Unii Europejskiej.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka Akcyjna

Jesteśmy przedsiębiorstwem o długoletniej tradycji i wieloletnim doświadczeniu, wywodzącym się z Rejonu Eksploatacji Dróg Publicznych powstałego 1952 roku. Jako spółka Akcyjna funkcjonuje od 2000 roku w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego w drodze prywatyzacji bezpośredniej. Firma posiada duże doświadczenie w budowie dróg, ulic, placów, obiektów mostowych, produkcji mas bitumicznych, kruszyw budowlanych. Stale rosnące wymagania dotyczące jakości oraz wymagania w zakresie ochrony środowiska zmuszają przedsiębiorstwo do stosowania nowoczesnego sprzętu i technologii.

NAMOR Jaworski Spółka Jawna

NAMOR JAWORSKI SPÓŁKA JAWNA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Powstała w 2014 roku. Forma prawna firmy NAMOR JAWORSKI SPÓŁKA JAWNA to Spółka jawna. Firma posiada numer NIP 5372627502, numer REGON 061681478 i KRS 0000508326, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Sidorska 2 k 21-500 Biała Podlaska,

POL-KRES AGRA Sp. z o.o.

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Przetwórstwo warzyw i owoców. Pol Kres Agra Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w miejscowości Biała Podlaska w województwie lubelskim. Pracownicy Pol Kres Agra Sp. z o.o. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (83) 342 48 45 Firma świadczy działalność pod adresem 21-500 Biała Podlaska ul. Północna 5,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Pol Kres Agra Sp. z o.o.

ACN

Głównym profilem działalności firmy 1.Acn Cezary Nowogrodzki 2.Biuro Turystyczne „przy Trakcie” jest Biura podróży i agencje turystyczne. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Biała Podlaska w województwie lubelskim. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą mailową: galeria.krzywa@wp.pl

ZAMEL Zakład Usługowo-Wytwórczy
Waldemar i Małgorzata Zawistowscy Sp. jawna

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce zajmującą się montażem, serwisem i dystrybucją instalacji samochodowych LPG. Już w 1992 roku uzyskaliśmy pozwolenie Ministerstwa Transportu na instalowanie w samochodach urządzeń do zasilania gazem. Posiadamy Świadectwo Homologacji Sposobu Montażu Instalacji przystosowującej pojazd do zasilania gazowego.

HERMES PHZiW Zbigniew Motyka

MIKA PPH Kazimierz Mikołajczak

Siedziba firmy Mika zlokalizowana jest w Janowie Podlaskim, w województwie lubelskim. Specjalizujemy się w produkcji mrożonek. Działalność w branży spożywczej rozpoczęliśmy w 1993 roku. Właścicielem firmy jest Kazimierz Mikołajczak.

JAWEX PH Janusz Waszczuk

Firma P.H. JAWEX została założona w 1994 r. Od samego początku była zorientowana na współpracę z rynkiem byłego ZSRR, gdzie dostarczaliśmy głównie materiały budowlane na budowy osiedli wojskowych na terenie Rosji i Białorusi. Następnie podjęliśmy współpracę z szeregiem firm handlowych na terenie Białorusi, Ukrainy i Rosji w branży materiałów budowlanych. Od 2001 r. jesteśmy przedstawicielem na polski rynek przedsiębiorstwa AGRISOVGAZ – producenta nowoczesnych szklarni przemysłowych. Od 2008 r. działamy jako przedstawiciel firmy DUEZETA (Włochy). Współpracujemy z wieloma polskimi przedsiębiorstwami, m.in. HMP, PREMA-Kielce, FD Gliwice, Chemet Tarnowskie Góry. W 2011 r. poszerzyliśmy naszą działalność o usługi Studia Grafiki Komputerowej.

TRASA PHUB Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa „TRASA” Sp. z o. o. powstało w roku 1989. Właścicielem firmy jest Leszek Horeglad i syn Piotr. Zarząd Spółki reprezentuje Prezes Leszek Horeglad. Od początku istnienia firma zajmowała się budową i modernizacją dróg i obiektów mostowych i kolejowych, robotami kanalizacyjnymi i inżynieryjnymi oraz sporządzaniem technicznej dokumentacji projektowej – kosztorysowej w/w robót. Do obszarów naszej działalności należy także sprzedaż soli drogowej oraz materiałów kamiennych.

ELTEL PWREiT Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Wykonawstwa Robót Elektrycznych i Telekomunikacyjnych „ELTEL” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ulicy Sidorskiej 102a prowadzi swoją działalność od dnia 25 października 1991r.

TKS-TRANS PTS Spółka z o.o.

Firma TKS-TRANS powstała w roku 1994. Od początku swojej działalności oferuje usługi w transporcie krajowym i międzynarodowym, przewożąc towary z Europy Zachodniej do państw Europy Wschodniej oraz Azji Środkowej

Bank Gospodarki Żywnościowej O /Biała Podlaska

MEBART Grzegorz Janicki

MEBART zapewnia profesjonalne doradztwo, projekt, pomiar, wykonawstwo, montaż rolet, żaluzji, moskitier, bram garażowych, markiz, napędów oraz systemów sklepowych.

ORION PPUH Krzysztof Sacewicz

Firma istnieje od 1990r. W ramach firmy prowadzona jest działalność handlowa materiałami i urządzeniami wyposażenia wnętrz i łazienek, płytki ceramiczne i kleje, usługi remontowo- budowlane oraz działalność deweloperska (budowa domów jednorodzinnych na sprzedaż). Dodatkowo posiada salę weselną na wynajem i świadczy usługi transportowe.

Biuro Obsługi Nieruchomości Wojciech Zalewski

Aktualnie administrujemy wspólnoty mieszkaniowe na terenie Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Małaszewicz, Kazimierza Dolnego i Konstantynowa. Naszymi kontrahentami są Wspólnoty o jednolitej jak i zróżnicowanej funkcji wchodzących w ich skład lokali, co pozwoliło nam nabrać doświadczenia w zindywidualizowanym podejściu do ich potrzeb.

Polskie Konsorcjum Gospodarcze S.A.

STADNINA KONI Janów Podlaski Spółka z o.o.

Stadnina Janów Podlaski – od 1817 roku, najstarsza państwowa stadnina koni w Polsce

INVESTCOM Sp. z o.o.

Spółka zajmuje się głównie prowadzeniem pełnej obsługi procesu inwestycyjnego, sprawowaniem funkcji Inwestora Zastępczego lub funkcji Inżyniera Projektu przy realizacji inwestycji współfinansowanych przez Unię Europejską. Zespół projektantów i inspektorów nadzoru budowlanego składa się z osób posiadających duże doświadczenie zawodowe oraz pełne uprawnienia budowlane w poszczególnych branżach.

Pensjonat Uroczysko Zaborek

Zaborek to miejsce z duszą Usytuowany na ponad 70 ha kompleks zabytkowych obiektów w starej drewnianej architekturze – odnowionych i przystosowanych do celów hotelowo-szkoleniowych z miejscami noclegowymi dla ponad 110 osób.

KOALA Farby, Lakiery Sp. z o.o.

KOALA Farby Lakiery Sp. z o. o. ul. Brzeska 87 21- 500 Biała Podlaska

MIXBUD Zenon Michalczuk Sp.k.

MIXBUD Zenon Michalczuk Sp. k ul. Terebelska 104, 21-500 Biala Podlaska 83 343 29 60 www.mixbud.com.pl Hurtownia/Sklep Materiałów Budowlanych

SZEPTYCKI Sp. z o.o.

SZEPTYCKI SP. Z O.O. SALON ul. Piłsudskiego 35 21-500 Biała Podlaska Tel.: +48 (83) 342 22 22 E-mail: nissan@szeptycki.pl

HADES Zakład Pogrzebowy Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą pogrzebową, która pomoże Państwu przetrwać okres przepełniony żalem po stracie bliskiej osoby i zorganizować pogrzeb, który będzie należytym jej pożegnaniem. Zapewnimy wsparcie podczas planowania całej ceremonii, tak aby czas ją poprzedzający był jak najmniej bolesny.

BUDMAR Przedsiębiorstwo Budowlane
Sp. J. B. Piotrowski, M. Piotrowski

Usługi budowlane Biała Podlaska Oferujemy usługi: • roboty ziemne i fundamentowe • stany surowe i inwestycje pod klucz • roboty wykończeniowe w wysokim standardzie • docieplenia budynków metodą lekką mokrą

KWESTOR Biuro Rachunkowo-Finansowe
Krystyna Mazur

Prowadzone przez nas Biuro rachunkowo-finansowe „Kwestor” mieści się w Białej Podlaskiej, przy ulicy Moniuszki 26/6-7, w województwie lubelskim. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów nr 28133/02. Oferujemy kompleksową obsługę księgową. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku, przez ten czas zebraliśmy grono zadowolonych z naszych usług klientów, wśród których zyskaliśmy miano rzetelnego i profesjonalnego biura rachunkowego.

LIBRA Kancelaria Usług
Finansowo-Księgowych W. Czarnecki

Prowadzone przez nas Biuro rachunkowo-finansowe „Kwestor” mieści się w Białej Podlaskiej, przy ulicy Moniuszki 26/6-7, w województwie lubelskim. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów nr 28133/02. Oferujemy kompleksową obsługę księgową. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku, przez ten czas zebraliśmy grono zadowolonych z naszych usług klientów, wśród których zyskaliśmy miano rzetelnego i profesjonalnego biura rachunkowego.

TRANSCONSULT POLAND Sp. z o.o.

Firma Transconsult Poland Sp. z o.o. jest agencja celną i zajmuje się obsługą celną towarów. Na rynku funkcjonujemy od grudnia 2003 roku. Siedziba firmy znajduje się przy głównej tranzytowej trasie, która prowadzi do granicy polsko-białoruskiej. Biuro jest czynne 24 h na dobę. Zlokalizowane jest w odległości 3 km od Terminala Samochodowego w Koroszczynie. Do dyspozycji kierowców posiadamy duży parking.

BUDOMEX Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.

BUDOMEX” jest Spółką z sektora przedsiębiorstw średnich, a jednocześnie największą jednostką funkcjonującą na lokalnym rynku branży budowlanej. W okresie od powstania do chwili obecnej, Spółka znacznie powiększyła swój potencjał produkcyjny. Nastąpiło również rozszerzenie zakresu działalności przedsiębiorstwa. Od ponad 20 lat zajmujemy się budową i sprzedażą mieszkań w systemie deweloperskim. Realizujemy w generalnym wykonawstwie obiekty przemysłowe, administracyjne, mieszkaniowe, szkoły, baseny oraz hale sportowe.

Tre-DROM Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego w Białej Podlaskiej Aleja Solidarności 16D, 21-500 Biała Podlaska tel.fax. 83 343-27-63, 83 343-38-61 e-mail: tredrom@tredrom.pl

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej ul. Kolejowa 5 21-500 Biała Podlaska, którego akta rejestrowe są przechowywane w Sądzie Rejonowym Lublin Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wpisanym do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000135125, NIP 5370001230, REGON 000500352

ELEKTRA PHU Sp. z o.o.

Historia firmy sięga końca lat 90-tych kiedy rodzinna spółka zakupiła budynki i maszyny starej mieszalni mieszczącej się na Vinecie w Białej Podlaskiej. Po przekształceniu w spółkę „Wola Pasze”, która do dnia dzisiejszego pozostaje w rękach pierwszych właścicieli, przeprowadzono gruntowną modernizację, polegającą na zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych umożliwiających produkcję wysokowydajnych pasz dla różnych gatunków zwierząt. Od wielu lat współpracujemy z czołowymi doradcami żywieniowymi w Polsce i zagranicą, korzystając z najnowszych rozwiązań przy produkcji pasz. Poprzez powiązanie kapitałowe z dwoma dużymi fermami trzody chlewnej i drobiu mamy możliwość testowania wszystkich naszych receptur i ciągłego ich ulepszania.

KOTPOL P.U.H.P. Tadeusz Kot

Jesteśmy firmą handlowo-usługową i zajmujemy się sprzedażą części oraz montażem i naprawą urządzeń grzewczych firm Webasto i Eberspaecher do samochodów ciężarowych. Działamy na rynku od 1985 roku.

SAS Jaworscy Sp. Jawna

Centrum Handlowe SAS Ul. Sidorska 2K 21-500 Biała Podlaska

POL-KRES EdWOOD Daniel Tomaszuk

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 1999 roku specjalizuje się w przetwórstwie drewna dębowego.

BIASOV Sp. z o.o.

Firma BIASOV MEBLE należy do grupy BIASOV powstałej w 1991 roku. Od początku swojego istnienia działamy w branży meblowej. Jesteśmy jednym z czołowych producentów wysokiej jakości mebli w Polsce. Staramy się realizować projekty z wyjątkową dbałością o funkcjonalność, elegancki design oraz wykonanie z materiałów naturalnych. Atrakcyjność naszych produktów podkreślają liczne atesty, certyfikaty, dyplomy i wyróżnienia przyznawane w kraju.

ELBUD Przedsiębiorstwo Remonotowo-Budowlane Eliasz Pietraszuk

OFERUJEMY USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Z ZAKRESU : – Budowy dróg, chodników, parkingów- układania kostki brukowej i granitowej. – Sprzedaży kostki brukowej i galanterii betonowej. – Sprzedaży i dowozu piasku, żwiru, ziemi itp. – Wykonywania wykopów i niwelacji terenu. – Wynajmu maszyn budowlanych (koparki, koparko-ładowarki, samochody ciężarowe- wywrotki o ładowności do 16t, walec drogowy, zagęszczarki gruntu, pługi do odśnieżania, piaskarko-solarki, piły spalinowe do cięcia betonu itp.) – Budowy domów, budynków przemysłowych obiektów użyteczności publicznej, a także obiektów sakralnych – Rozbudowy, przebudowy, kompleksowych remontów istniejących budynków. – Sprzedaży materiałów budowlanych.

EKO-FRUT P.H.U. Ewa Wasilewska

Instalatorstwo Elektryczne Piotr Olszanowski

IGPOL Iga Olszanowska

Olszewski Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

IBF BUDOWNICTWO SP. Z O.O.

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Grupa Wydawnicza SŁOWO Sp. z o.o.

Europejski Serwis Finansowy Marek Łysakowski

Polsko-Białoruska Izba Handlowo-Przemysłowa

Zakład Remontowo- Budowlany Stanisław Romaniuk

Orange Computers s.c. Modrzewski, Romaniuk

FHU Zabłocki Janusz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KOMUNALNIK” Spółka z o.o.

DeSo Sp. z o.o.

PDP LOGISTICS Sp. J. M.Piwoni, M. Potapczuk

BAKKALVITA Dariusz Hordejuk

KONCEPT Sp. z o.o.

HELJOS Sp. z o.o.

Drogi Mosty Bogdan Szewczak

ECODAY Sp. z o.o.

Roboty Ziemne Paweł Paluch

PHU Marek Wilbik

MEDIA-ROM Roman Laszuk

Medyk s.c. Janusz Matusiak, Marek Sobolewski

MODUS OPERANDI Sp. z o.o.

MM PROJEKT Malgorzata Mienko

Centrum Wydawniczo-Medialne PODLASIAK Sp. z o.o.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej Spółka z o.o.

Zakład Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. w Białej Podlaskiej