Spotkanie w ramach cyklu „Biznes Lubelskie”.

Opublikowane przez admin w dniu

Data: 2018-05-15
Spotkanie w ramach cyklu „Biznes Lubelskie”.

Informujemy, że Marszałek Województwa Lubelskiego – Sławomir Sosnowski – zaprasza do udziału w WYJĄTKOWYM SPOTKANIU Z CYKLU „BIZNES LUBELSKIE”. Wydarzenie odbędzie się w Białej Podlaskiej 22 maja 2018 (wtorek) w Hotelu Dukat (ul. Warszawska 129). Rejestracja na spotkanie rozpoczyna się o godzinie 15:00.

„Biznes Lubelskie” to cykl wydarzeń biznesowych stworzonych z myślą o wspieraniu przedsiębiorstw Województwa Lubelskiego. Spotkanie, które odbędzie się 22 maja przeznaczone jest dla przedsiębiorstw z powiatu Biała Podlaska.
Podczas wydarzenia renomowani prelegenci z wiodących kancelarii prawnych prezentować będą m.in. najbardziej istotne zmiany w przepisach dotyczących firm w 2018 roku, a gościem specjalnym spotkania będzie Robert Korzeniowski – czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, rekordzista świata w chodzie sportowym, który opowie o tym jak motywację sportową przełożyć na sukcesy w biznesie.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, który znajduje się na stronie: www.invest.lubelskie.pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie

Kategorie: Aktualności