Kolejne spotkanie w ramach cyklu „Biznes Lubelskie”.

Opublikowane przez admin w dniu

Data: 2018-06-25
Kolejne spotkanie w ramach cyklu „Biznes Lubelskie”.

Informujemy, że Marszałek Województwa Lubelskiego – Sławomir Sosnowski – zaprasza do udziału w SPOTKANIU Z CYKLU „BIZNES LUBELSKIE”. Wydarzenie odbędzie się w Białej Podlaskiej już 27 czerwca 2018 r. (środa) w godzinach 15:30-19:30 – rejestracja od godz. 15:00, Hotel-Restauracja Dukat, ul. Warszawska 129, Biała Podlaska.
Najbliższe spotkanie zorganizowane będzie dla przedsiębiorstw z Białej Podlaskiej.

Podczas wydarzenia renomowani prelegenci z wiodących kancelarii prawnych prezentować będą m.in. najbardziej istotne zmiany w przepisach dotyczących firm w 2018 roku, w tym: RODO, VAT, PIT, CIT, zaś gościem specjalnym spotkania będzie Otylia Jędrzejczak, rekordzistka świata, mistrzyni olimpijska, mistrzyni świata i Europy w pływaniu, która opowie o tym jak motywację sportową przełożyć na sukcesy w biznesie i jak być mistrzem świata w swojej firmie i w życiu prywatnym.
Zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu, gdyż wydarzenie „Biznes Lubelskie” jest doskonałą okazją m. in. do spotkania innych przedstawicieli z firm i samorządowców z Białej Podlaskiej oraz nawiązania z nimi relacji biznesowych.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, który znajduje się na stronie: www.invest.lubelskie.pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie

Kategorie: Aktualności