XIX edycja Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Opublikowane przez admin w dniu

Data: 2018-07-02
XIX edycja Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych właśnie zainaugurował XIX edycję Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Zachęcamy do uczestnictwa w rywalizacji o statuetki, wyróżnienia i certyfikaty, które zostaną wręczone podczas uroczystej Gali.
Celem Konkursu jest nie tylko rywalizacja przedsiębiorstw, ale przede wszystkim identyfikacja dobrych praktyk i ich popularyzacja poprzez publikacje, zwłaszcza w dwumiesięczniku „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” oraz na stronie internetowej i newsletterach organizatora i licznych patronów medialnych oraz instytucji współpracujących. Doceniane są nie tylko rozwiązania kompleksowe, ale także osiągnięcia w różnych obszarach zarządzania zasobami ludzkimi.
Konkurs jest przeznaczony dla dużych firm, a także należących do sektora MŚP oraz dla jednostek administracji publicznej. Przewidziano dla nich odrębne kategorie konkursowe i równorzędne nagrody główne w postaci Statuetek Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi:
· Złotej – dla dużych firm.
· Szafirowej – dla małych i średnich firm.
· Diamentowej – dla jednostek administracji publicznej.
Ponadto uczestnicy zostaną nagrodzeni za nowatorstwo i osiągnięcia w określonych obszarach ZZL Statuetkami Bursztynowymi oraz wyróżnieniami.
Wszystkie firmy i urzędy zakwalifikowane do drugiego etapu Konkursu zostaną uhonorowane Certzfikatem „Profesjonalne ZZL”.
Dodatkowe nagrody w postaci np. szkoleń, uczestnictwa w konferencji lub konsultacji pochodzą od sponsorów.
Korzyści z uczestnictwa w Konkursie:

okazja do podsumowania całokształtu zzl w firmie, potwierdzenie profesjonalizmu w zakresie zzl, wizyta audytora – możliwość konfrontacji działań firmy z doświadczeniami ekspertów, syntetyczna informacja zwrotna: syntetyczny raport podsumowujący audyt, wizualizacja pozycji firmy na tle grona laureatów oraz wszystkich uczestników bieżącej edycji w następujących blokach tematycznych: organizacja zarządzania zasobami ludzkimi, strategia i procedury, zatrudnianie i zwalnianie, ocena pracy, wynagradzanie, rozwój kapitału ludzkiego, społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa, efekty, porównanie swoich doświadczeń z doświadczeniami innych uczestników, popularyzacja osiągnięć firmy.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Konkursu: https://www.ipiss.com.pl/konkurs-lider

Kategorie: Aktualności