Szkolenie „Preferencyjne pożyczki unijne dla lubelskich firm w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027” – 30.01.2024 r.

Opublikowane przez admin w dniu

LAWP oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają lubelskich przedsiębiorców do udziału w szkoleniu stacjonarnym dotyczącym możliwości uzyskania preferencyjnych pożyczek unijnych na rozwój firm oraz OZE. Spotkanie odbędzie się 30 stycznia.

Nowa perspektywa unijna to nowe możliwości! Ruszyły pożyczki unijne dla lubelskich firm  z programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego! Zapraszamy na bezpłatne spotkanie z podmiotami udzielającymi pożyczek unijnych w województwie lubelskim. Przyjdź i zdobądź cenne informacje

Dlaczego warto wziąć udział?

  1. Finansowanie pomysłów biznesowych: Interesuje Cię zakup nowych maszyn, rozwój działalności, czy może inwestycje w odnawialne źródła energii? Otrzymasz informacje na temat niskooprocentowanych unijnych pożyczek (z możliwością częściowego umorzenia!), które mogą wspomóc realizację Twoich biznesowych planów.
  2. Pożyczki z dotacją: Ciekawi Cię, czy istnieje możliwość połączenia pożyczki z dotacją? Przyjdź i odkryj, jak to może wpłynąć na rozwój Twojego przedsiębiorstwa.
  3. Indywidualne konsultacje: Po części prezentacyjnej, czeka Cię unikalna okazja do bezpośrednich rozmów z wszystkimi podmiotami udzielającymi pożyczek z naszego regionu.

Kiedy i Gdzie?

Data: 30 stycznia 2024 r. (wtorek)

Godziny: 10.00 – 14.00

Miejsce: Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie, ul. Wojciechowska 9a w Lublinie, sala konferencyjna, poziom 1.

Kto Powinien Wziąć Udział?

Zaproszenie skierowane jest do przedsiębiorstw, które poszukują wsparcia finansowego w ramach preferencyjnych pożyczek unijnych.

Rejestracja:

Wypełnij FORMULARZ REJESTRACYJNY do 25 stycznia (czwartek) do godz. 24.00 lub do wyczerpania miejsc. Jeśli masz pytania, zadaj je w formularzu zgłoszeniowym.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona (120 uczestników), decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z pracownikami LAWP, tel. 81 462 38 44 adres e-mail: info.lawp@lawp.lubelskie.pl   

Kategorie: Aktualności